Aroma  Life  Institutas

Vienija panašiai mąstančius žmones, kurie aistringai skleidžia gerą žodį apie eterinių aliejų galią, jų gebėjimą pagerinti gyvenimo kokybę bei suteikti energijos ir harmonijos sielai.lai. 

 

TAI GYVENIMO MOKYKLA.

 

Mes suteikiame žinių ir mokome praktinių įgūdžių, kurie padeda asmenybei augti, kuomet eteriniai aliejai yra susiejami su asmeninėmis patirtimis ir šeimos ritualais.

 

Kiekvienas, kuris dalinasi tomis pačiomis vertybėmis kaip ir mes, yra kviečiamas prie mūsų prisijungti. Mes esame atviri komunikacijai ir mielai bendradarbiaujame.  

Mūsų Aistra

Dalintis sava patirtimi naudojant eterinius aliejus!

Mūsų Iššūkis

Atrasti aromaterapiją - praėjusių amžių išmintį - iš naujo!

Mūsų Tikslas

Padėti žmogui išlikti sveiku ir laimingu, padėti gyventi aktyviai ir subalansuotai pasitelkiant eterinius aliejus, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir meditacijos praktiką!

Ikūrėjai ir Partneriai

Mira.jpeg
Mira Sophie
Mira Sophie yra sveikos gyvensenos advokatė, mentorė, lektorė, aktorė, sėkminga verslininkė, „anti-aging“ programų kūrėja.
Mira yra kompanijos AROMA LIFE LIMITED ir gyvenimo būdo mokyklos AROMA LIFE INSTITUTE įkūrėja.
Miros aistra padėti žmonėms išnaudoti visą savo potencialą ir panaudoti savo gyvybės jėgas, kad sukurtų beribę gerovę, yra didžiulės tarptautinės bendraminčių bendruomenės pamatas. Bendraminčių, kurie skleidžia žinią apie eterinių aliejų galią ir jų galimybes pagerinti gyvenimo kokybę, suteikti energijos, sveikatos ir harmonijos.
Mira Sophie džiaugiasi galėdama įkvėpti žmones prisiimti atsakomybę už sveikatą ir klestėjimą į savo rankas. Ji taip pat mano, kad viskas priklauso nuo mąstymo ir gyvenimo būdo: kai suprantame, jog esame viena visuma, vedami meilės ir aistros, išlaisviname savo vidinę jėgą, kuri pasirūpina mūsų kūno ir sielos darna.
Miros vizija sukurti AROMA LIFE INSTITUTE remiasi noru pasidalinti savo žiniomis ir aistra su visais, siekiančiais personalinio augimo ir asmeninių transformacijų, nepaisant sienų ir kalbų.

hello@aromalife.eu

www.aromalifesociety.com LT EN RU DE

Saulius Urbonas

SAULIUS yra lektorius, asmeninio efektyvumo mokytojas, režisierius, aktorius, verslininkas, TV laidų ir spaudos leidinių konsultantas, originalių sveikatingumo sistemų ir asmenybės ugdymo metodikų autorius. Daugelį metų domisi holistinės sveikatos principais, studijuoja aromaterapijos ir fitoterapijos poveikį bei įtaką žmogaus gerovei ir taiko tai praktikoje. Saulius turi didelę – virš 35 metų – patirtį fizinio ir psichologinio paruošimo srityje, daugiau nei 7 metus pagrindine jo veikla tapo individualūs asmenybės ugdymo užsiėmimai. Saulius veda kursus, seminarus, skaito paskaitas ir dirba individualiai įvairiose Europos šalyse. 

www.mentor4u.me 

saulius@aromalife.eu  LT EN RU

Ingrida Urbonaite

INGRIDA graduated with a degree in Art, Design and Media and minors in Film and communication. During her internship in Paris she had an opportunity to visit lavender fields in Provence and fell in love with the world of essential oils. She lives in London where she finds the balance between a vibrant city and nature with the help of aromatherapy. Having been born in a family passionate about health and well-being no wonder she chose to relate her work to the same values and promotes a healthy lifestyle integrating essential oils into everyday life. Ingrida has gathered a team of young passionate people around Europe to find a better alternative lifestyle.

ingrida@aromalife.eu  LT EN

Erika Gintalienė

ERIKA – 3-jų vaikų mama, dėl lemtingo įvykio standartinį gyvenimo būdą pakeitusi į sąmoningą holistinį gyvenimo būdą ir taip pažinusi augalo sielą laše. Jos manymu, kiekvienas žmogus yra gimęs būti laimingu, išlikdamas darnoje su savimi, gamta ir Visata. O „eteriniai aliejai yra artimiausia fizinė materiali substancija, Žemei perduodanti Dievo dvasią“. Pažinusi aromaterapijos instrumentus praktiškai ir susipažinusi su holistinės aromaterapijos pionieriumi Gary Youngu bei jo mokymu,  ji atrado pašaukimą edukuoti aroma savigydos bei saviugdos temomis pasitelkiant holistinės aromaterapijos galią.  Jos žinios bei įgūdžiai apie nepaprastą augalų galią skiriamos tiems, kurie renkasi sąmoningumo kelią,  siekia drauge kurti sveiką ir darnų pasaulį.

 

www.culicante.com 

culicantecc@gmail.com LT EN DE

  • Facebook
  • YouTube
Elona Rozenbergiene

Elona yra diplomuota pedagogė. Pajutusi kokią galią eteriniai aliejai suteikia kūnui ir sielai, Elona pakeitė gyvenimo būdą ir pradėjo skleisti žinią Europoje ir už Atlanto. Turinti 25-erius metus patirties tinklinėje rinkodaroje, ji yra puiki motyvacinių kalbų pranešėja, renginių ir projektų organizatorė. Viena iš svarbiausių priežasčių kodėl ji renkasi šį gyvenimo būdą, yra šilti ir paremti dvasingumu santykiai tarp Young Living bendruomenės narių. 

elona@aromalife.eu  LT RU

  • Facebook
Aušra Taletiene

AUŠRA yra diplomuota Vilniaus Universiteto biologijos mokslų, VU tarptautinės verslo mokyklos ir Psichologijos akademijos absolventė. Aromaterapija Aušrą lydi kasdien. Nuo 2014 m. sukaupta patirtimi ji dalinasi skaitydama paskaitas įvairiose šalyse, gyvai ir internetu rengdama teminius seminarus. Aromaterapijos žinias gilina dalyvaudama tarptautiniuose kongresuose, keliaudama po aromatinių augalų ūkius. Aušra vertina holistinį požiūrį į sveikatą, šiuo metu mokosi kinų medicinos. Ji yra ir sertifikuota Kuksando mokytoja. Aušra perduoda mokiniams rytų praktikų patirtis: kaip valdyti gyvybės energiją, derinti kvėpavimą ir judesį, kaip taikant akupresūrą sumažinti stresą ir skausmą. Kuksando praktikas ji derina su aromaterapija. Kartu su šeima Aušra gyvena Vilniuje, gražioje vietovėje pušyno apsuptyje. Gyvenimas gamtoje padeda harmonizuoti sielą, protą ir kūną. Aušros gyvenimo kredo: eik savo širdies keliu, klausyk sielos balso ir niekada nepaklysi.

ausra.taletiene@gmail.com  LT EN RU

72562636_765846457206254_507874570736448
Roberta Bulotaitė

Augalai, eteriniai aliejai bei mus supanti gamta jungia visas Robertos gyvenimo veiklas. Studijuodama biomedicinos mokslus - visuomenės sveikatą ir fizinį aktyvumą - Lietuvoje bei Portugalijoje atrado ir pamilo unikalų mokslu įrodytą augalų poveikį žmogaus mintims, emocijoms bei fiziniam kūnui. Įvairiuose tarptautiniuose mokymuose ir konferencijose įgytomis aromaterapijos žiniomis, praktikomis bei patirtimi su meile dalinasi tarptautinėje bendruomenėje organizuodama edukacinius - patyriminius užsiėmimus. Profesionali pirtininkė integruoja aromaterapiją į tradicinius lietuviškus pirties ritualus bei spa procedūras, o būdama aistringa šunų mylėtoja taiko holistinę aromaterapiją siekiant pagerinti šuns fizinę ir emocinę sveikatą.

roberta@aromalife.eu LT EN

  • Instagram
Alexandra Weerasekera

ALEX mano, kad atkurdami savo kūną iki tos būsenos, kurioje jis funkcionuoja taip, kaip gamta jį sutvėrė, mūsų viduje esanti gyvybės jėga gali tapti mūsų žmogiška patirtimi – tuomet dėl pakylėtos psichinės, fizinės ir dvasinės sveikatos pasiekiame tokią gyvenimo kokybę, kokios neturėjome anksčiau. Ji yra internetinės sveikos gyvensenos puslapio „The Healthy Girl“ įkūrėja, „International Institute for Complimentary Therapists” narė, kvalifikuota mitybos terapeutė, asmeninė trenerė, koučerė ir pranešėja, studijavusi holistinę psichoterapiją. Alex aistringai siekia padėti žmonėms išnaudoti visą savo potencialą ir pasitelkti savo tikrąją prigimties ir gyvybės jėgą. Jos pirmoji patirtis su „Young Living“ eteriniais aliejais  atnešė tiek vidinių pokyčių, kad ji su malonumu dalinasi, kaip naudojant šiuos nuostabius eterinius aliejus pasiekti gyvybinę jėgą.

www.thehealthygirl.co.uk

alex@thehealthygirl.co.uk  EN 

Aliona Pavlukovich

ALYONA yra sertifikuota aromaterapeutė ir aromadiagnostikė, Latvijos aromaterapeutų asociacijos narė. Jos aistra – sakralinės eterinių aliejų savybės. Ji užsiima edukacine veikla, rašo straipsnius, rengia seminarus įvairiose šalyse, įrašinėja autorinius internetinius seminarus ir edukacines programas. Alyona yra šeimos struktūrų konsteliatorė ir jogos terapeutė organizacijoje „Human Health Academy”. Ji tiki žmogaus proto galia ir sako, kad mūsų laimė, sėkmė ir gerovė priklauso nuo mūsų minčių ir nervinės sistemos. Ji be galo myli tai, ką daro, ir mano, kad jos darbas įkvepia protiniam augimui ir vystymuisi.

www.astrovedapsychology.com

alyona@aromalife.eu  EN RU

Anna Maria

ANNA yra sertifikuota aromaterapeutė, olfaktoterapeutė, aromatologė (French School of Integrative Aromatherapy), trenerė ir konsultantė. Aromaterapijos Instituto – aromaterapijos profesinio mokymo organizacijos Prancūzijoje – įkūrėja. Anna Maria taip pat yra tarpasmeninio bendravimo ir konfliktų valdymo trenerė, sertifikuota „Karpman Process Model“ (transakcijų analizė), „Transformation Game“ atstovė, „Reiki“ mokytoja Prancūzijos Tradicinės Reiki Akademijoje, „Process Communication Model“, rankinės terapijos, mitybos ir funkcinė medicinos, hipnozės ir kūno terapijos specialistė.  

www.aroma-coaching.fr  

aromapsychologie@gmail.com EN FR RU

Kvapnūs Linkėjimai

  • Facebook