Raudonasis Ningxia Auksas

Antradienis, Gegužės 11 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Ningxia goji - dygliuotojo ožerškio uoga išskirtinių savybių turinis supermaistas, gausus antioksidantų, auginamas autonomiškame, ekologinei ūkininkystei prilyginame Kinijos regione. Kaip atsirado Ningxia Red? 

D. Gary Young itin aktyviai domėjosi ilgaamžiškumu, jo receptų paieškai skyrė didelę dalį savo tyrimų. 1993m. G. Young susitiko su kinų mokslininku Dr. Songqiao Chao, kuris supažindino su gardžiomis uogomis vertintomis Kinijoje tūkstančius metų – dygliuotuoju ožerškiu (arba - goji uoga). Taip pat jis dalinosi, kad žmonės mityboje nuolatos vartojantys goji uogas, pasižymėjo didesne energija ir gyveno ilgiau. Tai paskatino Gary išsamiau domėtis šios uogos savybėmis, ir pamatęs jų vertę, jis išsikėlė tikslą pasidalinti šia uoga su visu pasauliu. Taip užgimė nuostabus gėrimas Ningxia Red, ir sukurta visa serija Young Living produktų goji uogų pagrindu. Ningxia Red - viso kūno maisto papildas – atgaiva nuo galvos iki pirštų galiukų.

Asta Stankūnaitė - nepriklausoma Young Living partnerė nuo 2014ųjų. Ieškanti sveikatingumo receptų sau ir savo šeimai, bei artimiesiems jau apie dvidešimtmetį. Visai nenuostabu, kad nuo pat pradžių Young Living Ningxia goji produktai patraukė dėmesį, o pasiekti rezultatai užkūrė noru dalintis plačiau. Šiuo metu studijuoja aromaterapeutės sertifikatui mokslinės aromaterapijos kurse, Aromatic Studies institute. Aromaterapija domisi daugiau nei 15 metų. Asta išleidusi tris aroma psichologijos mokymų grupes, skaito pranešimus įvairiomis aroma temomis tarptautinėse konferencijose.

https://www.facebook.com/AstaSEssentials/

IG asta_stankunaite

PRAKTINIAI MOKYMAI: Dūminis makiažas su "Savvy Minerals" kosmetika!

Antradienis, Gegužės 4 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Vasara jau čia pat, o su ja atskuba švenčių sezonas. Nori pasipuošti, būti graži, bet vis galvoji: 

“Ar proginis makiažas gali būti gražus ir kartu saugus mano kūnui?” Su išmaniąja kosmetika “Savvy Minerals” - taip!

Profesionali vizažistė ir kirpėja Viktorija Jurevičienė iš „Mur Mur stilius“ studijos parodys kaip žingsnis po žingsnio susikurti tobulą proginį makiažą ant savo veido. Viktorija atliks makiažą ant savęs, todėl būtinai pasiruošk savo kosmetikos priemones ir šepetėlius – puošimės visos kartu! Po pamokos vizažistė atsakys į aktualius klausimus.

Susitikimo metu sužinosite:

 • Kaip sukurti dūminį akių makiažą šventei

 • Kaip sukurti veido „Liftingo“ efektą kosmetikos pagalba

 • Kaip kontūruoti veidą

 • Kaip dengti odą, kad ji netaptų “pyragu” ir “kanjonais” ant veido

„Mur Mur stilius“ studijos devizas – „Kūno ir sielos grožiui“. Studijos įkūrėja, Viktorija Jurevičienė, jau trečius metus dirba grožio srityje. „Viskas prasidėjo nuo profesionalių makiažo kursų „Alina Guess“ akademijoje, tuomet sekė šukuosenos, antakių dizainas, o dabar ir kirpėjos specialybė. Gražindama išorę, užsidegiau noru gražinti ir vidų, todėl tapau Theta Healing praktike ir aromaterapijos mylėtoja. Džiaugiuosi, galėdama padėti žmonėms būti ir jaustis gražiais tiek viduje, tiek išorėje.“ 

MAKIAŽAS: Praktinė pamoka su "Savvy Minerals" kosmetika!

Antradienis, Balandžio 20 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Jau apsisprendei išsiskirti su toksiška kosmetika? Puiku! Dabar laikas tapti tikra savo veido makiažo eksperte.

Profesionali vizažistė Viktorija Jurevičienė iš „Mur Mur stilius“ studijos parodys kaip žingsnis po žingsnio susikurti tobulą makiažą ant savo veido. Pamoka interaktyvi, todėl pasiruoškite savo kosmetikos priemones ir šepetėlius – puošimės visos kartu!

Susitikimo metu sužinosite:

 • Kaip nusistatyti savo odos tipą

 • Kaip išsirinkti sau tinkamus atspalvius

 • Kaip kontūruoti veidą ir akis

 • Kaip gražiai pasidažyti akis, kad jos atsivertų;

 • Kaip dengti odą, kad ji netaptų “pyragu” ir “kanjonais” ant veido

 

„Mur Mur stilius“ studijos devizas – „Kūno ir sielos grožiui“. Studijos įkūrėja, Viktorija Jurevičienė, jau trečius metus dirba grožio srityje. „Viskas prasidėjo nuo profesionalių makiažo kursų „Alina Guess“ akademijoje, tuomet sekė šukuosenos, antakių dizainas, o dabar ir kirpėjos specialybė. Gražindama išorę, užsidegiau noru gražinti ir vidų, todėl tapau Theta Healing praktike ir aromaterapijos mylėtoja. Džiaugiuosi, galėdama padėti žmonėms būti ir jaustis gražiais tiek viduje, tiek išorėje.“

Sveikata – Holistinis žvilgsnis!

Antradienis, Kovo 30 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Tai pirmoji paskaita iš trumpų paskaitų ciklo apie asmeninį tobulėjimą ir efektyvumą, sveikatos principus, meditacijos ir kvėpavimo pratimų svarbą, aromaterapiją ir praktinius patarimus lydinčius į laimę, sveikatą, grožį ir pasitikėjimą.

Šioje, įvadinėje paskaitoje kalbėsime kaip sąveikauja:

 • Mityba

 • Fizinis aktyvumas

 • Socializacija

 • Proto ir emocijų balansas
   

Žmonės mėgsta pasibėdavoti, pasiskųsti, bet vengia pokyčių ir nenori prisiimti atsakomybės, net kai žino ir supranta problemos priežastis. Įpročiai ir stereotipai dažnai būna stipresni už norą kažką keisti, kad būti sveikais.

Gyvenimo ratas sukasi ir sukasi, o kol sukasi, gyvenimas mus “Neša” ir “Veža” - džiugina ir piešia gražią ateitį. Jei ratas, kuriame nors taške užstringa, – galim sulaukti bėdos. Smagračius geriau sutepti iš anksto, nei ieškoti pagalbos, kai jie užstringa ir pradeda rūdyti. Holistinis požiūris visada kompleksinis ir dažniausiai ciklinis, todėl svarbu pasidomėti kiekvienu iš faktorių ir laiku imtis priemonių.

Susitikimo lektorius Saulius Urbonas - sveikatingumo sistemų ir asmenybės ugdymo metodikų autorius.

Profilaktinė organizmo priežiūra!

Antradienis, Kovo 23 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Dažnai kyla klausimas - o ką užsakinėti?

Šiandienos tema kaip tik apie tai. Kai žmogus registruojasi ir įsigyja Startinį Komplektą, apsipranta ir pajaučia aliejus,

gana greitai kyla klausimas, o ką užsakinėti kitais mėnesiais, kad būtų efektas, kad pinigai būtų panaudoti išmintingai?

 

Paliesime temas:

 • Detoksas

 • Organizmo uždegimai

 • Kaulai, sąnariai

 • Grožis ir ilgos jaunystės paslaptys

 • Būtinosios, nepakeičiamos medžiagos

 • Gera nuotaika ir stiprus imunitetas

Mums turi rūpėti, kad žmogus, pajutęs Young Living produktų galią, visam likusiam gyvenimui taptų ne tik krepšinio, bet ir eterinių aliejų ir produktų su jais SIRGALIUMI!

Susitikimo lektorius Saulius Urbonas - sveikatingumo sistemų ir asmenybės ugdymo metodikų autorius.

Aromaterapija KETURKOJAMS:

Šunys, Katės ir Žirgai!

Antradienis, Kovo 16 d., 2021

ONLINE RENGINYS

„Šunys pasaulį tyrinėja kitaip nei žmonės, jie daiktų nečiupinėja, neapžiūrinėja...priešingai – jie drąsiai bėga prie naujo, nežinomo objekto ir, laikydami 

SAVO STEBUKLINGĄJĄ NOSĮ per milimetrą nuo jo, GILIAI ĮKVEPIA!“ A. Horowitz

Turbūt daugelis iš mūsų neįsivaizduojame gyvenimo be savo keturkojų! Ar susimastėte, jog mūsų nuostabieji UOSTINĖTOJAI tyrinėja ir mato pasaulį užuosdami? Ar pagalvojote, jog kvapai sklindantys aplinkoje turi didžiulę įtaką jų gyvenimo kokybei tiek psichologine tiek fiziologine prasme?

Roberta Bulotaitė dalinsis savo asmenine patirtimi kaip mūsų gamtos dovanomis galime pagerinti šuns gyvenimo kokybę bei kaip saugiai įtraukti ir naudoti aromaterapiją kasdienybėje mėgaujantis, tyrinėjant šį nuostabų ir unikalų pasaulį kartu su keturkojais!

 

Susitikimo metu Roberta pasidalins receptais bei atsakys:

 • Kodėl aromaterapija svarbi šunims?

 • Nuo ko pradėti norint įtraukti aromaterapiją į šuns gyvenimą?

 • Kokius aromaterapinius produktus ir kaip juos saugiai naudoti profilaktiniais tikslais?

 • Ką ir kaip naudoti esant specifiniams emociniams ar fiziniams sveikatos sutrikimams?

Taip pat šį vakarą patirčių klube turėsime ypatingas viešnias Moniką Vasiliauskaitę ir Eriką Gintalienę, kurios papasakos kaip naudoja aromaterapiją savo augintiniams. Žirgų mylėtoja Monika atskleis receptą, kaip vietoj tradicinių antibiotikų ji panaudojo inhaliaciją su eteriniais aliejais žirgo atstatymui ir sveikatos būklės gerinimui, o Erika pasidalins savo patirtimi, kaip išgelbėjo katytės akis tuo metu, kai ji laukėsi kačiukų.

PASIMATOME ETERYJE KARTU SU SAVO KETURKOJAIS!

Išskleisk natūralų grožį su "Savvy Minerals" kosmetika!

Antradienis, Kovo 9 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Ne kartą gyvenime girdėjome frazę, jog "Grožis išgelbės pasaulį". Taip pat ir ne kartą atskriejusi žinutė, jog "Grožis - reikalauja aukų".

Esame laisvi žmonės ir turime galimybę pasirinkti. Jau antrus metus Dijana džiaugiasi pasirinkusi natūralias kosmetikos priemones, kuriose nėra pigių užpildų ar sintetinių ingredientų. Drąsiai naudoja ir pasakoja žmonėms apie produktus kompanijos, kuri vadovaujasi nepalaužiamais kokybės ir tyrumo standartais.

 

Renginio metu Dijana papasakos:

 • Dekoratyvinės kosmetikos istoriją, evoliuciją iki šių dienų;

 • Kodėl Savvy Minerals kosmetikos šūkis "Grožis be kompromisų"?;

 • Trumpai pristatysiu Savvy Minerals kosmetikos asortimentą bei paskirtį;

 • Kokios sudėtinės kosmetikos dalys ir kuo jos naudingos mūsų grožiui;

 • Pasidalinsiu savo patirtimi, kaip vos per kelias minutes susikurti natūralų makiažą.

Dijana Puzinienė - augindama keturis pametinukus vaikus, pradėjo ieškoti savo ir vaikų sveikatai draugiškų natūralių produktų. Šeimai susipažinus ir pamilus produktus su eteriniais aliejais, daugelį metų atsidavusi motinystei moteris pasinėrė į kvapų ir nuotykių kupiną kelionę su Young Living kompanija. Po aplankytų levandų ūkių Prancūzijoje, drąsina moteris imtis veiklos, pasakoti apie Young Living gyvenimo būdą per patirtis: kūrybines dirbtuves, keliones į didžiasias konvencijas.

Augalo siela lašelyje –vakaras, įkvėptas Young Living renginio VIENA ŠIRDIS!

Antradienis, Kovo 2 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Paversti pomėgį verslu neretam yra svajonė, tačiau šiuolaikinio eterinių aliejų judėjimo pradininkui ir „Young Living“ kompanijos įkūrėjui Gary Young ši svajonė tapo realybe, kurio dėka „Young Living“ bendruomenės nariai tarptautinių konferencijų metu nuolat užtvirtina žinias apie kompanijos išskirtinumą ir unikalumą, apie eterinių aliejų gavybos ypatumus ir jų sveikatinančią galią. 

 

Vakaro metu Mira Sophie pasidalins asmenine patirtimi apie tai kokį reikšmingą vaidmenį Young Living renginiai suvaidino jos gyvenime bei kokias neribotas savirealizacijos galimybes jie atveria kiekvienam dalyviui. 

 

Jolanta Dumbliauskienė pasidalins savo įspūdžiais iš „Young Living“ konferencijos VIENA ŠIRDIS - vyriausiojo agronomo David Little pranešimo apie profesinę ir praktinę patirtį darbuojantis su G. Young, puoselėjant šios kompanijos sėkmę. Jolanta pasakos apie stebuklui prilygstantį eterinio aliejaus gavybos procesą ir:

 • Augaluose slypinčią galią ir slėpinius, 

 • Kaip susidaro eterinis aliejus augale, 

 • Kodėl žmogui reikalingas Teisingas eterinis aliejus, 

 • Kokie ištekliai reikalingi Teisingo eterinio aliejaus gavybai, 

 • Kuo ypatingas nuo „Sėklos iki kamštelio“ procesas, 

 • Kokie veiksniai lemia Teisingo eterinio aliejaus paveikumą Jūsų sveikatos gerovei.​

Vakaro kulminacijai Ingrida Urbonaitė skelbs vasario mėnesio AROMA LOTERIJOS nugalėtojus ir pristatys AROMA PATIRČIŲ biblioteką.

Iki pasimatymo patirčių ir žinių kupiname susitikime!

Girdėtos ir dar negirdėtos Young Living istorijos. Naujoje produktų linijoje BLOOM slypinti jėga. 

Antradienis, Vasario 23 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Beata Dolan "Young Living Platina" - prisijungė prie Young Living veiklos nuo pirmųjų kompanijos žingsnių Lietuvoje 2014 m. ir prisidėjo prie jos greito augimo administruojant tokias sritis kaip produktų rinkodara, kompensacijų plano konsultacijos, renginių organizavimas bei kt. Visą savo veiklą skiria Young Living bendraminčių grupės plėtrai bei edukacijai.  

 

 • Renginio metu išgirsite tikrą ir įstabią istoriją apie "Young Living" pradininkę Lietuvoje Sonatą Radžiūnienę. "Young Living" bendrovės ypatumus ir išskirtinumus. 

 • Susipažinsite su milžiniško populiarumo visame pasaulyje sulaukusią veido odą transformuojančią naują produktų liniją "Bloom".

 • Sužinosite kokios sudėtinės medžiagos Young Living "Bloom" kolageną padaro tokiu galingu ir veiksmingu mūsų kūnui ir protui.

 • Taip pat susipažinsite su nauju Yong Living "Savvy Minerals" stebuklu - "Liquid Foundation".

Kaip IŠSAUGOTI sveikus DANTIS ir APSISAUGOTI nuo nekviestų svečių?

Antradienis, Vasario 16 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Rasa Vaištarienė - bendros praktikos gydytoja odontologė, turinti 27 metų patirtį gydant ir prižiūrint dantis. Prieš 10 metų baigė Vokietijos gydytojo iTOP kursą, kuris dar labiau sutvirtino gydytojos žinias apie profilaktikos svarbą burnoje. Šio gydytojo mintis tapo Rasos gyvenimo moto: "Mielas paciente, leisk būti tavo mokytoju, tuomet galiu pagydyti tave. Kitaip man lieka tik taisyti, kas prarasta".

Vakaro metu sužinosite:

 • Kodėl reikia valytis dantis?

 • Kokios priežastys lemia dantų gedimą ir praradimą?

 • Kaip taisyklingai valyti dantis?

 • Kokiais kriterijais remiantis rinktis priemones dantų valymui?

 • Kas svarbiausia burnos higienoje?

 • Eterinių aliejų panaudojimas prižiūrint burnos ertmę.

Po paskaitos gydytoja mielai atsakys į klausimus!

Apsaugok SAVE, ŠEIMĄ ir PASAULĮ!

Antradienis, Vasario 9 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Aplinka veikia žmogų, o žmogus savo veikla keičia aplinką. Mūsų gyvenamoji ir darbinė aplinka - vienos labiausiai užterštų vietų. Toksiškos medžiagos ne tik žaloja mūsų organizmą, bet teršia aplinką, Žemę...

Kiekvieno iš mūsų šiandieninis pasirinkimas gali paveikti ateities kartas - teigia epigenetikos mokslas. 

 

Susitikimo metu pakalbėsime:

 • Pasaulinės taršos pasekmės

 • Kodėl civilizuotas žmogus netapo sveikesnis

 • Ar pavojinga naudoti cheminės sudėties priemones

 • Natūralių priemonių receptai jūsų namams

 • Kaip kiekvienas galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo

Young Living įkūrėjo Gary Young žodžiai skambėjo taip: "Aš galiu rūpintis savo šeima tik tada, jei rūpinsiuos  Motina Gamta".

 

Vakaro lektorė Aušra Taletienė sako: "Mano kelionė link kūno ir sielos harmonijos prasidėjo studijuojant biologiją, vėliau psichologiją. Kasdieninė aromaterapija ir Rytų praktikos padeda stiprinti savo gyvybinę energiją. Mano dukra Emilja ir aš matome didelę prasmę pasidalinti su kitais savo sukauptomis žiniomis. "

Kviečiu jus drauge žengti tvaresnio gyvenimo link!

Meilės Formulė!

Antradienis, Vasario 2 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Mokslininkai tiki, kad mūsų unikalus kvapas vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenimuose, nei manėme. Gal galime užuosti savo kelią į meilę? Kviečiame iš arčiau susipažinti su Young Living eterinių aliejų meilės formulėmis romantikai.

Susitikimo metu išgirsite:

 • Kas yra afrodiziakai

 • Truputį maistinių afrodiziakų istorijos

 • Apie hormonų balanso įtaka romantinei nuotaikai

 • Koks ypatingas eterinių aliejų kokybės vaidmuo

 • Apie afrodiziakus moterims!

 • Apie afrodiziakus vyrams!

 • Receptus išbandyti namuose

Ingrida Urbonaitė - baigė studijas meno, dizaino, kino ir komunikacijos srityse Londone ir Paryžiuje. Praktikos Paryžiuje metu ji turėjo galimybę aplankyti levandų laukus Provanse ir įsimylėjo eterinių aliejų pasaulį. Ji gyvena Londone, kur aromaterapijos pagalba randa balansą tarp gyvybingo miesto ir gamtos. Propaguoja sveiką gyvenimo būdą, integruodama eterinius aliejus į kasdienį gyvenimą. Ingrida subūrė jaunų aistringų žmonių komandą visoje Europoje, kad drauge kūrybingai siekti sveikatos ir finansinės nepriklausomybės, skleidžiant žinią apie eterinius aliejus ir Young Living įkvepiantį bei prasmingą gyvenimo būdą.

Gamtos dovanos mūsų mažiesiems!

Antradienis, Sausio 26 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Net besivystant kūdikėliui mamos įsčiose labai svarbu kokia aplinka jį supa, kuo mamytė gyvena. Nuo pirmųjų oro gurkšnių, apsupdami užgimusią gyvybę meile ir dėmesiu, prisiminkime, kad ir priemonės,

kuriomis tepame vaikelį ir namų švara, aromatai, tai ką dedame į burnas ir burnytes, mums daro didžiulę įtaką. 

 

Tad kuo gali pasitarnauti Motinos Gamtos dovanos mūsų mažylių sveikam augimui ir vystymuisi nuo pat kūdikystės tiek namie, darželyje, mokykloje?

Seminare kalbėsime apie:

 • Kas svarbiausia gimus naujagimiui?

 • Kuom svarbi higiena ir kodėl patartina paskaityti etiketes?

 • Darželio džiaugsmai ir iššūkiai, kaip padėti vaikeliui?

 • Kas gali padėti susikaupimui mokantis ar ruošiant pamokas?

 • Kuom svarbūs vakaro ritualai ir kaip pagerinti vaikučių miegą?

 • Profilaktika ir prevencija kasdienybėje. 

"Gyvenime esu mama, žmona, slaugė ir kartu Aromaterapijos entuziastė. Nuo pirmų įkvėpimų ir prisilietimų pamilau Motinos Gamtos dovanas, kurių pagalba atsivėrė nepažintų aromatingų klodų lobynai. Taip radau savirealizaciją, pilnatvę, vertę, kūrybinį polėkį, laisvę būti unikalia ir šviesą, kuria dalinuosi su bendraminčiais. " - vakaro lektorė Jolita Švatienė.

Copy of Copy of Pink Black Photo Photogr

KVĖPUOKIME GYVENIMĄ!

Antradienis, Sausio 19 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Žmonijos istorijoje niekada netrūko išbandymų, radikalių pokyčių, karų ir katastrofų, todėl nenuostabu, kad jau tūkstančius metų egzistuoja daugybė streso valdymo ir laimės generavimo technikų: 

kvėpavimas, akupresūra, meditacija, aromaterapija...

Šio vakaro metu turėsime išskirtinę galimybę išgirsti Aušros Taletienės, Sauliaus Urbono bei Dijanos Puzinienės praktines rekomendacijas, kaip iš tiesų išlikti sąmoningais ir tiesiog KVĖPUOTI GYVENIMĄ!

Aušra Taletienė, sertifikuota Kuksando mokytoja, dalinsis savo patirtimis šiomis temomis:

 • nesudėtingos kvėpavimo praktikos, kurias galėsite taikyti kartu su visais šeimos nariais. 

 • aromaterapijos integravimas kvėpavimo praktikose, atliekant paprastus kasdienius ritualus.

 • sužinosite svarbiuosius akupresūrinius taškus, kurie jums padės atgauti gyvybinę energiją.

Saulius Urbonas, sveikatingumo sistemų ir asmenybės ugdymo metodikų autorius, pasidalins nesudėtingais, praktiniais patarimais bei veiksmingais pratimais:

 • kaip išlaikyti ramybę, pozityvumą, neleidžiant pasiduoti masinei baimei ir panikai, kuri šiandien skverbiasi į kiekvieno iš mūsų pasąmonę. 

 

Vakaro svečias Dijana Puzinienė pasidalins savo mėgstamais receptais kviečiančiais ramybei, artumui ir kūrybai...

Lengvai įkvėpkime ir lengvai iškvėpkime, su pasimėgavimu kvėpuokime nuostabųjį mūsų gyvenimą!

Pažintis su AROMATERAPIJA!

Antradienis, Sausio 12 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Eteriniai aliejai - neatsiejama mūsų sveiko ir atradimų kupino gyvenimo dalis. Esame Aušra ir Rolandas Augučiai, VšĮ „Laimės namai“ įkūrėjai, sveikos gyvensenos mylėtojai, aromapraktikai. 

Džiaugiamės atradę Young Living tyrus eterinius aliejus, kurie su savo jėga įsiliejo į mūsų gyvenimą. Seniai domimės sveika gyvensena, mityba bei alternatyviomis sveikatinimosi priemonėmis. Ypatingai svarbi mūsų šeimai ir psichoemocinė savijauta. Eteriniais aliejais pasitinkame kiekvieną rytą ir palydime vakarą.

Gyvenimas gamtoje kupinas transformacijų, mes ne tik, kad iš naujo ją pamilome, bet ir atradome jos turtus, vietą joje bei save. Norėdami išsaugoti gamtą, namuose naudojame tik natūralias buities ir kūno priežiūros priemones. Mylime gamtą ir save, todėl stengiamės nuolat gyventi darnoje su ja.

Pristatymo metu kalbėsime: 

 • Kodėl verta rinktis Young Living kompaniją

 • Kaip atsiranda tyri eteriniai aliejai

 • Nuo ko priklauso jų kokybė ir savybės

 • Young Living kompanijos standartai

 • Apibendrinsime pradedančiojo eterinių aliejų rinkinį

Iki malonaus susitikimo,

Aušra ir Rolandas Augučiai

 

laimesnamai.lt

Kvapniosios vandens vonios ir jų galia!

Antradienis, Sausio 5 d., 2021

ONLINE RENGINYS

Maudymosi istorija yra tokia pat sena kaip ir pačios civilizacijos. Užuominų apie kvapiąsias vonias randama daugelio senųjų civilizacijų rašytiniuose šaltiniuose.

Hipokratas rašė, kad „kasdieninė kvapnioji vonia ir masažas gerina sveikatą“.

Aromatinės vonios - tai pats paprasčiausias, prieinamiausias ir saugiausias aromaterapijos taikymo būdas pradėti mėgautis kvapniųjų augalų galia kasdienybėje ir namų sąlygomis.

Visi grožio ir sveikatinimosi vonių receptai yra gana paprasti, daugumą produktų, reikalingų grožio vonioms, galima rasti kiekvienuose namuose.

Pabėkite nuo Jus slegiančių rūpesčių, skirkite šiek tiek laiko vien tik sau – tikrai to nusipelnėte!!!

Vakaro temos metu Jus supažindinsiu su :

 • Vandens svarba mūsų egzistavimui,

 • Vandens – seniausios sveikatinančios priemonės istorija,

 • Vandens poveikiu organizmui,

 • Sveikatinančiomis vandens procedūromis,

 • Vandens vonių klasifikacija,

 • Vandens vonių pasiruošimu namuose ir jų priemonėmis,

 • Eterinių aliejų rūšimis ir panaudojimo būdais voniose,

 • Receptais, džiuginančiais Jūsų sielą, širdį ir fizinį kūną.

 

Savo patyrimais ir žiniomis dalinsis Jolanta Dumbliauskienė – kūrybininkė, „Young Living“ kompanijos ambasadorė , 3 sūnų mama.

"Kasdieniniai ritualai su eteriniais aliejais sustiprino mano pasitikėjimą šia augaline terapija, skatino plačiau ir giliau domėtis aromaterapijos ritualais, eterinių aliejų rūšimis ir jų galia, dalyvauti kompanijos rengiamuose seminaruose. Asmeniškai, iš Gary ir Mary Young lūpų išgirsta kompanijos istorijos kilmė, jų patirtis ir išmintis paskatino atsakingai, kilniai dalintis kompanijos išskirtinumo ir eterinių aliejų galia žmonėms."

Aromaterapiniai malonumai pirtyje!

Antradienis, Gruodžio 29 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Lietuviška ritualinė pirtis - tai vieta, kur susijungus visoms stichijoms: ugniai, vandeniui, žemei, orui, atkuriama natūrali žmogaus darna. Buvimo pirtyje metu skiriame intencijas tiek fizinio, tiek energetinio kūnų apvalymams… 

Juntame malonią šilumą, šiltą ir apgaubiantį garą, girdime šnabždančias ir švelniai kūną liečiančias vantas, uodžiame žolynų aromatus, puoselėjame kūną aromaterapiniais malonumais….

Šio ypatingo vakaro metu SUPAŽINDINSIU JUS SU:

 • Lietuviška pirtimi

 • pirties teikiamomis naudomis

 • aromaterapijos galimybėmis bei saugiu jos naudojimu pirtyje

PASIDALINSIU:

 • savo praktiniais patarimais apie aromaterapijos teikiamus malonumus pirtyje

 • receptais, receptais, receptais...

Lietuviška pirtis yra ypatinga mano gyvenime… Esu visiškai įsimylėjusi ją ir ta meile noriu pasidalinti su Jumis! Nors ir šiek tiek kitame vaidmenyje - ne pirtyje, kur vyksta tikri stebuklai...., tikiu, kad ir jūs pajusite šios ypatingos vietos galią, poveikį ir sužadinsiu Jumyse norą patirti unikalią kelionę tikroje Lietuviškoje pirtyje!

Roberta Bulotaitė​

Asmeniška, Išjausta ir Stebuklinga... MŪSŲ PATIRTYS JUMS!

Antradienis, Gruodžio 22 d., 2020

ONLINE RENGINYS

„...gruodis Didžiojoje Britanijoje yra oficialiai pripažintas ATVIRŲ ŠIRDŽIŲ mėnesiu...“ – pasakė Howard Napper 

– mano asmeninis treneris vieno iš mūsų jogos/ kvėpavimo/ meditacijos ir kovos menų užsiėmimo metu.

„Kaip NUOSTABU...“ pagalvojau ... ir nusprendžiau, jog LIETUVA taip pat verta didžiuotis turėdama oficialų, visos AROMA LIFE bendruomenės puoselėjimą, atvirų širdžių ir plačių šypsenų AROMA KLUBĄ bei ypatingo gėrio ir dosnumo mėnesį!

Labai dažnai laiku pasakytas meilės kupinas žodis yra pajėgus ištirpdyti ledo sukaustytą širdį, pozityvios energijos prisodrintas žvilgsnis - praskleisti tamsią uždangą, o tikėjimo energijos pripildyta mintis – suteikti sparnus. Lygiai kaip stebuklingas eterio kvapas leidžia mums savo mintimis ir svajonėmis dalintis bei jas šnabždėti tiesiai į angelo ausis....

Pajusti ir patikėti? O gal patikėti ir pajusti? Kiekvienas sprendžia pats, o mes Šv. Kalėdų belaukdami norime su jumis pasidalinti savo mažais ir dideliais stebuklais bei atradimais.

Gruodžio 22 d. 20 val. VISOS mūsų 2020 metų renginių žvaigždės ir organizatoriai dalinsis savo asmenine patirtimi bei paslaptimis KAIP? KADA? KĄ? mes darome su eteriniais aliejais stebuklingo rezultato tikėdamiesi ir juo iš anksto tikėdami.

IŠSKIRTINIO VAKARO TRUKMĖ 2 val. 

RAMIŲ, ŠILTŲ, ŠV. KALĖDŲ LINKĖDAMA BEI SUSITIKIMO SU JUMIS LAUKDAMA,

Su dėkingumu ir meile.

AROMA LIFE vardu,

Mira

Kūno grožis be šalutinių poveikių!

Antradienis, Gruodžio 15 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Sakoma, kad geriausias makiažas – tai sveika ir spindinti oda. Kaip to pasiekti? Naudoti daugiau kosmetikos? O gal mažiau?  Tarptautiniai tyrimai atskleidžia,

kad kasdien žmogus susiduria su keliomis dešimtimis cheminių medžiagų, esančių kosmetikoje. Kosmetikos gamintojai mums teigia, kad šie ingredientai nekenksmingi, tačiau ar mes žinome, kaip jie organizmą veikia ilgalaikėje perspektyvoje ar ką su mūsų kūnais daro tokių cheminių medžiagų mišiniai?

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms kviečiu įgyti būtinų kasdienai žinių, kurias turėdami galėsite patys įvertinti savo kosmetikos spintelių turinį ir nuspręsti, ar jis jums padeda išlikti sveikiems ir gražiems, ar galbūt jau laikas atsinaujinti ir įsileisti daugiau natūralių priemonių?

Susitikimo metu išgirsite:

 • nuo ko priklauso odos sveikata ir grožis;

 • įprastinės kosmetikos pavojai: kaip nepaklysti pasiūloje, į ką atkreipti dėmesį renkantis produktus;

 • kas yra greenwashing’as ir ar jau esate jo paveikti;

 • praktinių patarimų bei rekomendacijų sveikiems ir stipriems plaukams bei tvirtiems nagams.

Savo žiniomis ir patirtimi dalinsis Dovilė Jagnieškienė - JAV holistinės aromaterapijos mokyklos „The School for Aromatic Studies“ studentė, dviejų mergaičių mama. „Aromaterapija domiuosi jau šeštus metus. Į mūsų šeimos kasdienius ritualus ji įsiliejo natūraliai, ieškant būdų, kaip be šalutinių poveikių padėti rimtą odos ligą turėjusiai dukrelei. Šias bėdas pavyko sėkmingai įveikti, o kilęs susidomėjimas „priežasties-pasekmės“ dėsniu žmogaus sveikatoje, mane vedė prie gilesnio pažinimo ir galiausiai - iki aromaterapijos studijų Tarptautinės holistinės aromaterapijos asociacijos (NAHA) pripažįstamoje mokykloje. Esu parengusi ir 2017-2019 m. skaičiusi seminarus apie suaugusiųjų kūno odos sveikatą, taip pat išskirtinai apie vaikų odelės priežiūros ypatumus.“

Geras kūdikių ir vaikų miegas. 7 žingsniai tobulo miego link.

Antradienis, Gruodžio 8 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Vienintelis dalykas pasaulyje, kurį tikrai verta vogti, tai bučinį iš miegančio vaikučio.

Susitikimo metu išgirsite:

 • Kas tai yra miegas.

 • Kodėl jis toks svarbus mums, o ypač vaikams.

 • Kodėl dauguma kūdikių blogai miega.

 • Pateiksiu 7 žingsnius tobulo miegelio link.

 • Bei kokie eteriniai aliejai labiausiai tiktų kūdikių ir vaikų miegui gerinti.

Lai Jūsų vaikučio miegas būna tikra pasaka...

Sigita Žilinskienė - kūdikių ir vaikų miego sprendimų konsultantė.

"Esu trijų berniukų mama. Prieš 5 metus, savo antrojo sūnaus dėka, atradau Young Living eterinius aliejus, kurie pakeitė mano šeimos, artimųjų ir kai kurių draugų gyvenimus. Prieš daugiau nei metus, gimus trečiąjam vaikučiui, negalvojau, kad atrasiu veiklą, kuria užsiimdama jausiu tokį didžiulį vidinį pasitenkinimą ir begalinį džiaugsmą žinant, kad padedi šeimoms susigrąžinti gerą miegą kai jo taip trūksta gimus vaikučiui. Miego pasaka įkūrėja, pirmoji ir vienintelė pasaulinės miego pokyčių programos „Sleep sense“ konsultantė Lietuvoje."

https://miegopasaka.lt/

https://www.facebook.com/miegopasaka.lt

https://www.instagram.com/miegopasaka/

https://www.facebook.com/gamtoslaselis

http://gamtoslaselis.blogspot.com/

4 Žingsniai į Laimę

Antradienis, Gruodžio 1 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Laimės paieškos dažnai baigiasi nesėkme, jei ieškome jos išorėje. Laimė glūdi mūsų viduje, ir priklauso nuo mūsų pasąmonės programų. Sąmoningas programavimas – išskirtinė žmogaus, kaip Homo Sapiens, savybė, 

leidžianti mums tobulėti ir bent jau iš dalies tapti savo gyvenimo architektais ir šeimininkais. Priešinga laimei sąvoka - yra Stresas.

Todėl paskaitos metu panagrinėsime:

 • Kas yra stresas ir kodėl streso metu jaučiamės nelaimingi?

 • Kuo skiriasi laimės ir streso hormonai?

 • Kokios streso valdymo strategijos ir metodai?

 • Kas yra pasąmonės Aroma - Programavimas? ir kodėl jis toks efektyvus?

 • Kaip keturios bazinės programos gali nutiesti kelią į Laimę?

 • Klausimai - Atsakymai

Lektorius - Saulius Urbonas.

 

Pabendrausime, pasidalinsime patirtimi, pasidžiaugsime!

Iki susitikimo!

Atrakink duris į savo aukščiausią potencialą: "Feelings" rinkinys

Antradienis, Lapkričio 24 d., 2020

ONLINE RENGINYS

"Feelings" rinkinys man yra vienas iš stipriausių darbo su savimi metodų. Perėjau per asmenines transformacijas su šio rinkinio pagalba ir siekiu parodyti ir kitiems,

kaip galime su juo atrakinti savo gilumines emocijas, išlaisvinti ir pakeisti mums netarnaujančius įsitikinimus, pamatyti dalykus, kurių neleidžiame sau pamatyti - tam, kad atrastume autentiškus save ir išskleistume savo tikrąjį potencialą.

"Turėdami savybę pasiekti žmogaus - kūno, sielos, minčių ir jausmų - kerteles, terapinių eterinių aliejų kvapai geba grąžinti žmogui vidinę darną, pakilią savijautą ir keisti įsisenėjusius nebenaudingus įsitikinimus apie save ir vaikystėje patirtas traumuojančias patirtis, gebėti priimti kitokius sprendimus, kurių jau nelemia ankstesnė traumuojanti emocinė patirtis. Išlaisvinti žmogų nuo baimių ir jam nebenaudingų pasąmonės įsitikinimų - šios ilgalaikės programos tikslas."

Inga Paužuolienė - YL Silver kvalifikacija

Esu mokytoja, sąmoningumo mentorė, aromapsichologijos specialistė, emocinės aromaterapijos praktikė ir mylėtoja. Naudoju koučingo, NLP, psichologines ir aromapsichologijos praktikas bei Angelų terapiją darbui su žmonėmis. Mano tikslas - padėti moterims gyventi tokį gyvenimą, kurį renkasi jos pačios.

Sudėtingos mano pačios gyvenimo patirtys paskatino mane ieškoti atsakymų, daug mokytis ir dirbti su savimi. Nejučia pastebėjau, jog į mano gyvenimą ateina žmonės, kurie dabar eina per tas pačias patirtis ir kuriems labai reikia tos išminties, kurią įgijau, įkvėpimo, paskatinimo ir palaikymo! Todėl gausiai dalinuosi tuo, kas man buvo veiksmingiausia, kas padėjo išsilaisvinti iš vidinių blokų ir išmokti kurti savo gyvenimą. Supratau, kad tai yra mano dovana ir kad noriu ja dalintis su tais, kam to reikia.

Mano Facebook grupė:

https://www.facebook.com/groups/445365422542552/?ref=share

Internetinis puslapis:

www.manifestacija.lt

Darbui su "Feelings" skirta grupė, į kurią kviečiami visų komandų nariai:

https://www.facebook.com/groups/920998971660333/?ref=share

"Eteriniai aliejai mūsų virtuvėje"

Antradienis, Lapkričio 17 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Artėjant Advento laikotarpiui, vis daugiau laiko praleidžiame virtuvėje. Susitikimo metu Aušra Taletienė, mėgstanti gaminti maistą su eteriniais aliejais, mielai pasidalins su Jumis savo patirtimi ir patiekalų receptais. 

Gal eksperimentai virtuvėje bei kvapnūs atradimai taps ir jūsų mėgstama veikla?

Išgirsime:

- ar saugu naudoti eterinius aliejus į vidų

- kokia eterinių aliejų nauda sveikatai, vartojant su maistu

- ką svarbu žinoti ruošiant maistą su eteriniais aliejais

- patiekalai su PLUS eteriniais aliejais

- kalėdiniai receptai jūsų šventiniam stalui

- nauja knyga "Kapt. Desertai su eteriniais aliejais"

Gyvenime gera dalintis su kitais tuo, kas tave patį kasdien džiugina!

 

Iki greito ir skanaus susitikimo,

Aušra Taletienė

„Su dėkingumu - vieno žmogaus vizijai, įkvepiančiai milijonus“

Antradienis, Lapkričio 10 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Susitikimo metu holistinio gyvenimo būdo praktikė, jau 7-tus metus propaguojanti holistinę aromaterapiją bei sveiką gyvenseną, 

priėmusi gyvą Gary Young mokymą, Erika Gintalienė papasakos apie pasitikėjimo galią bei to įtaką kokybiškam tikrovės kūrimui.

„Iš pradžių mūsų svajonės atrodo neįmanomos, po to neįtikėtinos, bet kai sutelkiame visas galias, jos tampa neišvengiamos. „ Christopher Reeve

Susitikimo metu išgirsite:

• asmeninė patirtis: nuo nevilties - į pilnavertišką būvį, 

• Gary Young idėja, virtusi kūnu: Holistinė Aromaterapija, 

• Seed to seal: kokybė be kompromisų. Iš pirmų lūpų.

• „Jei nori gyventi laimingai, gyvenk dėl kitų“ . Dėkingumo projektas: Gary Y biografija

Po paskaitos mielai atsakysiu į Jūsų klausimus!

Iki susitikimo,

Erika Gintalienė

Mūsų apsauga - IMUNITETAS!

Antradienis, Lapkričio 3 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Mūsų kūnas kaip tvirtovė, kurią nuolat puola išorės ir vidaus priešai. Mes tikime, jog kelias į tai kaip susitiprinti šią tvirtovę – stiprinti organizmą apjungiant sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, meditacijas ir eterinius aliejus. 

O geriausias būdas dalintis patirtimi ir žiniomis – betarpiškas bendravimas malonioje aplinkoje.

Paskaitoje:

• Kas yra imunitetas ir kaip jis veikia

• Kaip galime jį subalansuoti

• Imunitetą stiprinantys ir silpninantys veiksniai

• Aromaterapijos poveikis imuninei sistemai

• Mikrobiomas

• Klausimai atsakymai

 

Pabendrausime, pasidalinsime patirtimi, pasisdžiaugsime!

 

Iki susitikimo,

Saulius Urbonas

Dievo Dovana - Frankincense

Antradienis, Spalio 27 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Frankincenso derva ir eterinis aliejus daugelio tautų tradicijose naudojamas nuo neatmenamų laikų. Frankincensas minimas seniausiame pasaulyje išlikusiame medicininiame tekste, parašytame 1500 m. pr. m. e.

Šiuo metu atliekama daug mokslinių tyrimų, aiškinantis Frankincenso poveikį žmogaus organizmui. Daugėja įrodymų, pagrindžiančių jo gydomąjį poveikį.

Frankincenso eterinis aliejus užima labai svarbią vietą aromaterapijoje dėl savo balansuojančio poveikio žmogaus organizmui.

Paskaitoje kalbėsime:

 • Kaip veikia eteriniai aliejai?

 • Kokios Frankincense veikliosios medžiagos?

 • Koks yra Frankincenso eterinio aliejaus poveikis žmogaus organizmui, remiantis moksliniais tyrimais?

 • Koks yra Frankincense poveikis emocinei sveikatai ?

 • Kokios mokslinės studijos įrodo antinavikinį Frankincense poveikį?

 • Frankinscense ir energetinių centrų balansavimas

 • Kaip naudoti Frankincensą kasdieniniame gyvenime?

 • Kaip galima panaudoti Frankincenso dervą ir koks jos poveikis žmogaus organizmui?

Lektorės Aušra Taletienė ir Roberta Bulotaitė

Kuo kvepia DŽIAUGSMAS?

Antradienis, Spalio 20 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Ar kada nors pagalvojote, kuo gi Jums kvepia DŽIAUGSMAS? Gal tai šviežios žolės kvapas, galbūt džiovintas šlamutis, o galbūt šviežia, ką tik atpjauta apelsino skiltelė??? Pajuskite Jums malonų aromatą ir kartu su juo nukeliaukite į tą nuostabią būseną, kuri suteikia jums DŽIAUGSMĄ!

-SUSITIKIMO METU-

susipažinsime su:

 • mokslu pagrįsta aromaterapija

 • saugiu aromaterapijos naudojimu

 • uoslės pojūčiais

praktikuosime:

 • aroma meditaciją

 • kvapo užfiksavimą mūsų pasamonėje
   

KELIAUSIME po nuostabiuosius ir įkvepiančius Young Living laukus!

Kviečiu Jus kartu leistis į šią DŽIAUGSMU kvepiančią kelionę!

p.s. susitikimo virtualioje erdvėje metu turėkite savo mėgstamą citrusinį eterinį aliejų ar jų mišinį.

Lektorė Roberta Bulotaitė

https___cdn.evbuc.com_images_113875525_5

MITYBA ir PAPILDAI - gyvybinei energijai

Antradienis, Spalio 13 d., 2020

ONLINE RENGINYS

Susitikimo metu aptarsime:

 • Kokie Jūsų planai ateinantiems 20 - 30 metų?

 • Kaip Jūs norite gyventi? Sveikai ir laimingai ar ligotai ir piktai?

Dabar yra pats tinkamiausias laikas nuspręsti, o ne tada, kuomet esate įstrigęs sergančiojo kūne ir neturite noro bei energijos veikti.

Mes kalbėsime apie tai, kaip:

 • praturtinti mūsų mitybą

 • išvalyti organizmą

 • optimizuoti kūno sistemas

 • stiprinti imuninę sistemą

 • apsaugoti save nuo išorinių ir vidinių mikrobų

su natūraliais ir efektyviais Young Living papildais.

Lektorius Saulius Urbonas