top of page

Mūsų progresas ir pasiekimai yra

Young Living pagrindas!

KKiekvieną kartą, kai kompanijos narys pasiekia aukštesnę – Sidabro, Aukso, Platinos ar Deimanto –kvalifikacijos pakopą, kompanija besididžiuodama jo pasiekimais kviečia jį pagerbti į „Young Living“ Europos arba pasaulinę konvenciją JAV.

 

Jūs taip pat esate kviečiami patirti „Young Living“ dvasią, keliaudamas į JAV, Ekvadorą ir kitus nuostabius pasaulio kampelius, kur vyksta aukštesnę kvalifikaciją pasiekusių narių susitikimai. Ten sutiksite ir kompanijos vadovę Mary Young bei daugybę eterinių aliejų mylėtojų iš viso pasaulio.

 

YL kvalifikuoti nariai yra laukiami prisijungti prie šių išskirtinių kelionių. Bilietus galima įsigyti, kuomet lyderis gauna pakvietimą registurotis į Young Living pripažinimo susitikimą. 

Silver Logo72.jpg

Silver Retreat

SOLT LEIK SITIS, JUTA, USA

 

Jau netrukus!

Kiekvienais metais visi pasiekę Sidabro lygį „Young Living“ kvalifikacinėje programoje yra kviečiami pailsėti, pasimokyti ir atšvęsti savo sėkmę tarptautiniuose renginiuose, kuriuose dalyvaujant įgyjama nepamirštama patirtis.

Registracija: Jau netrukus!
gold last last 72.jpg

Gold Retreat

SPOKEINAS, VAŠINGTONAS, USA

 

Jau netrukus!

Šiais metais esate kviečiami patirti nepaliestos Aidaho valstijos (šiaurinėje JAV dalyje) grožį. Kvalifikuotiems Auksą pasiekusiems nariams šis patyrimas yra  būtinas norint ir toliau plėsti savo žinias.

Registracija: Jau netrukus!
Young living equador .jpg

Platinum  Retreat

EKVADORAS

 

Jau netrukus!

Šis kasmet vykstantis renginys platininio lygio vadovams yra nuostabi galimybė patirti eterinių aliejų kelią „Nuo sėklos iki kamštelio” Ekvadoro fermoje. Čia ne tik galėsite grožėtis šalies gamta, įsitikinti itin kokybiška eterinių aliejų išgavimo eiga, bet ir susipažinti su kitų valstybių lyderiais.

Registracija: Jau netrukus!
WhatsApp Image 2020-04-24 at 13.03.16.jp

Diamond Retreat

PAČIOS GRAŽIAUSIOS VIETOS PASAULYJE

Jau netrukus!

Prisijunk ir mėgaukis patirtimis su Deimantų kvalifikacijos lyderiais...

Registracija: Jau netrukus!
bottom of page