top of page

Mūsų progresas ir pasiekimai yra

Young Living pagrindas!

Kiekvieną kartą, kai kompanijos narys pasiekia aukštesnę – Sidabro, Aukso, Platinos ar Deimanto –kvalifikacijos pakopą, kompanija besididžiuodama jo pasiekimais kviečia jį pagerbti į „Young Living“ Europos arba pasaulinę konvenciją JAV.

 

Jūs taip pat esate kviečiami patirti „Young Living“ dvasią, keliaudamas į JAV, Ekvadorą ir kitus nuostabius pasaulio kampelius, kur vyksta aukštesnę kvalifikaciją pasiekusių narių susitikimai. Ten sutiksite ir kompanijos vadovę Mary Young bei daugybę eterinių aliejų mylėtojų iš viso pasaulio.

 

YL kvalifikuoti nariai yra laukiami prisijungti prie šių išskirtinių kelionių. Bilietus galima įsigyti, kuomet lyderis gauna pakvietimą registurotis į Young Living pripažinimo susitikimą. 

Patirtys Ūkiuose

260597858.jpg

LEVANDŲ DERLIAUS NUĖMIMAS

SIMIANE-LA-ROTONDE ŪKIS SIMIANE, PRANCŪZIJA

Šis renginys - tai ypatinga galimybė „Young Living“ nariams pasivaikščioti D. Gary Young pėdomis ir sužinoti už levandų eterinio aliejaus, kuris yra vienas populiariausių, slypinčią istoriją. Šis renginys vyks nuostabiame Prancūzijos miestelyje Simiane-la-Rotonde - tai pasaulinė levandų sostinė...


Mėgaukitės VIDEO

BILIETAI JAU GREITAI
NUOTRAUKOS
ac1968a2-5a69-dc05-2250-f239a30b3cd0.jpg

ŠLAMUČIŲ DERLIAUS NUĖMIMAS

DALMATIA AROMATIC ŪKIS - SPLITAS, KROATIJA

Šiame renginyje galėsite patirti ir prisielisti prie Young Living eterinių aliejų tyrumo. “Nuo sėklos iki kamštelio” standartas Young Living leidžia kontroliuoti kiekvvieną produkcijos žingsnį. Pamatysite kaip sodinamos sėklos, skinami augalai, distiliuojami, išpilstomi į buteliukus ir pristatomi...

Mėgaukitės VIDEO

BILIETAI JAU GREITAI
NUOTRAUKOS

Kvalifikacijų Patirtys

Silver Logo72.jpg

SILVER RETREAT

SOLT LEIK SITIS, JUTA, USA

Kiekvienais metais visi pasiekę Sidabro lygį „Young Living“ kvalifikacinėje programoje yra kviečiami pailsėti, pasimokyti ir atšvęsti savo sėkmę tarptautiniuose renginiuose, kuriuose dalyvaujant įgyjama nepamirštama patirtis.

Mėgaukitės VIDEO

BILIETAI JAU GREITAI
NUOTRAUKOS
WhatsApp Image 2020-04-24 at 13.28.00.jpeg

GOLD RETREAT

SPOKEINAS, VAŠINGTONAS, USA

Šiais metais esate kviečiami patirti nepaliestos Aidaho valstijos (šiaurinėje JAV dalyje) grožį. Kvalifikuotiems Auksą pasiekusiems nariams šis patyrimas yra  būtinas norint ir toliau plėsti savo žinias.

Mėgaukitės VIDEO

BILIETAI JAU GREITAI
NUOTRAUKOS
Young living equador .jpg

PLATINUM RETREAT

EKVADORAS

Šis kasmet vykstantis renginys platininio lygio vadovams yra nuostabi galimybė patirti eterinių aliejų kelią „Nuo sėklos iki kamštelio” Ekvadoro fermoje. Čia ne tik galėsite grožėtis šalies gamta, įsitikinti itin kokybiška eterinių aliejų išgavimo eiga, bet ir susipažinti su kitų valstybių lyderiais.

Mėgaukitės VIDEO

BILIETAI JAU GREITAI
NUOTRAUKOS
WhatsApp Image 2020-04-24 at 13.03.16.jpeg

DIAMOND RETREAT

PAČIOS GRAŽIAUSIOS VIETOS PASAULYJE

Prisijunk ir mėgaukis patirtimis su Deimantų kvalifikacijos lyderiais...

Mėgaukitės VIDEO

BILIETAI JAU GREITAI
NUOTRAUKOS
bottom of page